Ogólnopolski zlot Poweriser 2011 [2011-05-18, G.23:59] - Acro School Warszawa - treningi Poweriser i sportów ekstremalnych powerizer akrobatyka skaczące szczudła, extreme sports, parkour, free run, freestyle
A A A

Ogólnopolski zlot Poweriser 2011 [2011-05-18, G.23:59]W weekend 4 i 5 czerwca nie ma treningu Acro School. W tym czasie jesteśmy na Torze Wyścigów Konnych na Śłużewcu, gdzie organizujemy Ogólnopolski zlot Poweriser 2011. Zlot jest organizowany przy okazji najbardziej męskiej imprezy Men's Day.
W czasie Men's Day pokażemy całemu światu jak się skacze na powerkach!
Pierwsze takie wydarzenie w Polsce!

Musisz tam być!

Zgłoszenia do końca maja 2011r.!

Dla każdego uczestnika czeka masa atrakcji.

Każdy zarejestrowany uczestnik zlotu otrzyma za darmo:
- dwudniową wejściówkę na najbardziej męską imprezę roku;
- oryginalną koszulkę Poweriser
- i inne niespodzianki.

Spędź czas w fantastycznej atmosferze, wśród ludzi, którzy tak jak Ty, chcą aktywnie wypocząć używając wyjątkowego, rewolucyjnego sprzętu sportowego umożliwiającego człowiekowi pokonywanie swoich naturalnych ograniczeń.

Na Poweriser można skakać 2 metry w górę, biegać 30km/h i robić 3 metrowe kroki.
Każdy będzie miał okazję nauczyć się skakać na Poweriser w czasie Men's Day i spróbować, jak to jest skakać 2 metry w górę.
W czasie eventu będzie można zobaczyć spektakularne ewolucje na Poweriser: mega szybkie meganie, super wysokie skakanie, salta, piruety etc.

Poweriser to nie tylko sport ekstremalny, ale również alternatywna forma lokomocji, doskonałe rozwiązanie dla wszystkich chcących odbudować swoją kondycję fizyczną lub zrzucić zbędne kilogramy (600 kalorii w 10 minut mocnego treningu). Dla każdego na stoisku Poweriser w czasie Men's Day będzie czekało mnóstwo emocji i miłe niespodzianki.

Zapraszamy. Wybij się z tłumu!

Zarejestruj się już teraz!