A A A

Mini Obóz Poweriser [2012-07-03, G.22:28]Organizujemy serię treningów na skaczących szczudłach pod nazwą 'Mini obóz Powerizer".

Termin: 11-13.07.2012r.
Liczba treningów:] 3 (jeden każdego dnia)
Godz.: 14:00 - 16:00
Miejsce: Warszawa, OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40 ( www.acroschool.pl ).
Szacowany koszt: 50-150zł. (zależny od liczby uczestników).

Zgłoszenia
Mailem na adres acroschool (at) poweriser.pl wyślij imiona i nazwiska osób, które zgłaszasz. W odpowiedzi otrzymasz nr konta bankowego do wpłaty zaliczki. Zaliczka jest ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia.
Prosimy o rozważne zgłoszenia, ponieważ na ich postawie będą podejmowane wiążące decyzje dot. organizacji treningów. Z tego względu nie ma możliwości zwrotu wpłaconej zaliczki (oczywiście jest możliwość przysłania innej osoby na swoje miejsce w treningach).

Koszty
Szacowany koszt to wyłącznie zwrot kosztu wynajęcia hali i sprzętu do ćwiczeń. Treningi organizujemy w celu popularyzacji powerków i przybliżeniu. Jeśli całkowity koszt udziału w 3 treningach będzie wyższy niż 50zł., różnicę będziemy regulowali na pierwszym treningu.

Dla kogo?
- dla początkujących - rozpocznij z nami swoją przygodę z Poweriser (najbardziej doświadczeni instruktorzy w Polsce!). Nie potrzebujesz nawet mieć własnego sprzętu, wystarczą chęci!
- średnio zaawansowani - umiesz skakać, ale nie możesz przeskoczyć pewnego poziomu, nie masz pomysłu na skakanie, nie wiesz jak prawidłowo wykonać konkretne ruchy? Przyjedź i naucz się tego w czasie treningów!
- zaawansowani - umiesz skakać, potrafisz kręcić nawet salta, ale nie masz możliwości w bezpiecznych warunkach poćwiczyć na bardziej zaawansowanymi

Więcej info na najbardziej rozskakanym forum w Polsce: http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?p=12981#12981
Zapraszamy!