Acro School w TVN Warszawa - VIDEO [2009-10-22, G.09:14] - Acro School Warszawa - treningi Poweriser i sportów ekstremalnych powerizer akrobatyka skaczące szczudła, extreme sports, parkour, free run, freestyle
A A A

Acro School w TVN Warszawa - VIDEO [2009-10-22, G.09:14]Nagranie z TVN Warszawa, jest już dostępne online. Zobacz je klikając tutaj.

komentarz do video (za tvnwarszawa.pl):
Chcesz unieść się dwa metry nad ziemią i pobiec szybciej niż mistrz świata na 100 metrów? Nic prostszego! Wystarczy, że założysz poweriser[, czyli skaczące szczudła. Goście "Rytmu Miasta" powiedzą, gdzie można nauczyć się sztuki latania. Ważą 3,5 kg, zakłada się je na nogi i już można zacząć skakać. Po co? - Dla zabawy - krótko odpowiada Łukasz Zawadka, założyciel Acroschool, jedynej szkoły w Polsce, w której można nauczyć się skakać na poweriserach.

Być jak superman

Bardziej zaawansowani zawodnicy mogą poczuć się niemal jak superbohaterowie. Skakanie dwumetrowych salt czy piruetów to dla nich codzienność. - Można też przeskoczyć np. przez samochód - zapewnia Jacek Adamczeski, trener w Acroschool.

Co ważne, naukę poruszania się za pomocą powerisera, da się opanować już w 15 minut.

Schudnij!

Nie ma jeszcze dokładnych badań, które pokazałyby, ile kalorii spala się "latając" na poweriserze, ale wiadomo, że pracuje przy tym ok. 90% mięśni. Sztuki latania można nauczyć się w Acroschool przy ul. Obrońców Tobruku 40. Lekcje zaczynają się oczywiście od rozgrzewki. Potem podstawy akrobatyki, skakanie na trampolinie i dopiero możemy założyć poweriser. Jeden trening kosztuje 50 zł i trwa 2 godziny.

Najbardziej nowoczesny model powerisera dostępny w Polsce kosztuje około 1400 zł.


najbliższy trening Acro School już jutro, w piątek 23.10.2009r. o godz. 19:00. Każdy może przyjść i nauczyć się skakać na Poweriser. Zapraszamy!