Zapisz się na treningi Acro School - akrobatyka i Poweriser - Acro School Warszawa - treningi Poweriser i sportów ekstremalnych powerizer akrobatyka skaczące szczudła, extreme sports, parkour, free run, freestyle
A A A

Acro School newsletter [2012-01-13, G.10:58]Pierszą ze zmian, jaką wprowadziliśmy w tym roku, jest system zapisów. Został dziś rozesłany newsletter przypominający zasady teraz obowiązujące. Szczegóły poniżej.

W tym miejscu już o tym pisaliśmy.


Niewykorzystane karnety straciły swoją ważność, zgodnie z zasadami, na jakich zostały nabyte. Dotyczy to szczególnie karnetów na 4 kolejne treningi (liczone od pierwszego treningu). 

Aby sprawdzić, czy Twój karnet jest jeszcze ważny, wystarczy, że napiszesz do nas maila wpisując w tytule "sprawdzam karnet".

Osoby, które posiadają wykupiony karnet, są automatycznie zapisane na trening z wyjatkiem osób, które posiadają karnet na dowolne treningi. W tym przypadku prosimy o każdorazowe 'zapisanie się' na konkretny termin treningu wysyłając maila.

Działania te mają na celu zwiększenie komfortu osób biorących udział w treningu.

Nie masz karnetu i nie chcesz go mieć, a chcesz wziąć udział w pojedynczym treningu? Nie ma sprawy, wystarczy, że wcześniej skontaktujesz sie z nami i sprawdzisz, czy są wolne miejsca na konkretny trening.


Wybij się z tłumu!

www.poweriser.pl | www.SXT-scooters.pl | www.forum.powerizer.pl | www.zavagroup.com